Galanteria skórzana - skórzane etui na wizytówki – detal z wielką klasą

Jeśli wizytówki nosimy luzem albo też chowamy je w portfelu czy spodniach to wydaje się, że to ten moment, w którym będzie trzeba do zmieniać. Profesjonalista rzeczywiście dba o swój wizerunek i każdy jego szczegół, również o to jak będą wyglądać jego wizytówki. Bez etui będzie trudno. Wizytownik pokaże klasę i charakter oraz wyjątkową elegancję.

Najważniejsze będzie pierwsze wrażenie

Zrobienie dobrego pierwszego wrażenia jest bardzo ważne. Szczególnie w biznesie. Jeśli wyciągniemy pogniecioną wizytówkę i damy ją klientowi to można dużo stracić. Pamiętać trzeba o tym, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz. W biznesie to jakie sprawiamy wrażenie będzie bardzo ważne. Czy jesteśmy osobami zorganizowanymi profesjonalnymi, godnymi zaufania czy też raczej wyglądamy na niechlujnych.

Noszenie wizytówek w eleganckim i ładnym etui to jeden z tych elementów, które składają się na wizerunek. Szykowny wizytownik będzie świadczyć o dobrym guście i dzięki temu rzeczywiście wizytówki będą w dobrym stanie. Wszyscy wolą współpracować z profesjonalistami, którzy dbają o wizerunek a nie z osobami, które wyglądać na niechlujne, niedbające o to co ich otacza.

Jak wybrać wizytownik?

Wybór wizytownika zależy przede wszystkim do tego co i komu chcemy zakomunikować takim elementem.

Skórzany wizytownik

Klasa i elegancja

Jeśli chcemy wybrać elegancję na pewno warto postawić na skórzany wizytownik, najlepiej czarny albo brązowy. To uniwersalne, eleganckie rozwiązanie, które będzie dobre dla kobiety i dla mężczyzny. Jeśli lubisz eleganckie dodatki pomyśl o metalowym wizytownik w srebrnym kolorze. Jest on ponadczasowy i szykowny.

Gdy chcesz pokazać swoją wyjątkowość, na pewno warto się zdecydować na wizytownik, który wyróżni Cię z tłumu oraz będzie podkreślać charakter. Istnieje jeszcze możliwość grawerowania tam imienia czy nazwiska, co podkreśli jeszcze styl. Taki spersonalizowany wizytownik będzie rzeczywiście ciekawym rozwiązaniem. Panie mają jeszcze większy wybór, ponieważ na rynku oprócz klasycznych są także opcje w pastelowych wersjach kolorystycznych.

Wizytownik praktyczny

To czy wizytownik będzie praktyczny będzie zależeć głównie od ciebie. Zanim zdecydujemy się go kupić trzeba zwracać uwagę na to jak wygląda również jego wnętrze. Niekiedy pojawiają się bowiem wygodne przegródki na wizytówki, można tam nosić dodatkowo pieniądze czy karty kredytowe.